(095)4877788 (067)3259424 (044)5000097
0

Конверти

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 >>
Знайдено товарів: 23

  Причиною виникнення конвертів стала потреба в забезпечення конфіденційності інформації, що пересилалася. Сьогодні сфера їх використають значно більша. Так, дана канцелярія застосовується для того, щоб:

    • Зберігати документи;
    • Забезпечити цілісність робочої поверхні CD й DVD дисків;
    • Привернути увагу до акцій та інших маркетингових «фішок».

Пряме призначення

Як би не використався конверт, його пряме призначення – бути впакуванням для листів. Таке впакування необхідне не тільки, щоб сховати зміст тексту від сторонніх очей, що теж немаловажна річ. Конверти також покликані забезпечувати схоронність презентабельного виду листа.

 

У цьому розділі пропонуються предмети, зроблені з білого й коричневого паперу. Різниця між ними не тільки у кольорі, але й у щільності матеріалу. Так як коричневі варіанти більш міцніші, їх варто вибирати в тому випадку, якщо кореспонденція відправляється далеко. Білі конверти дещо дешевші та зручні для пересилань на порівняно невеликі відстані усередині країни.

 

Буває так, що відправляють документи, що, у силу їхньої важливості, категорично не можна складати. Іноді виникає потреба відправити клієнтам товстий прайс на папері форматом А4. А може ваша пряма діяльність - це продаж книг, журналів, календарів й іншого? У такому випадку добре підходять конверти форматів З4 й В4. Розміри таких конвертів сподобаються й студентам - заочникам, від яких вимагають завчасного відправлення контрольних чи інших видів робіт. Коли немає можливості передати кореспонденцію особисто, є можливість відправити її у підходящому конверті рекомендованим листом з повідомленням.

 

Думаємо про зручність і вигоду

Вашій увазі пропонується два варіанти конвертів для листів:

    1. Мокроклей, для заклеювання якого потрібно змочити його край, що клеїть
    2. Самоклей, у якому місце, що клеїть, перебуває під стрічкою, що легко знімається.

Мокроклей коштує дещо дешевше самоклею. Проте якщо вам потрібний десяток-інший конвертів, то цієї економії ви не відчуєте. Інша справа, коли конверт закуповлюється оптом від сотні штук, тоді вигода буде мати цілком певні цифри.

 

Деякі представлені в даному каталозі конверти можна оформляти за допомогою принтера. Так, формати З5 й DL можна не підписувати вручну, а набрати адреси в програмі, вставити конверт і все роздрукувати. Зазначені формати спокійно підходять для принтерів. Це може істотно заощадити час. Особливо якщо вихідної кореспонденції дуже багато.

 

Був би конверт...

Конверт у якості кишеньки з паперу може придатися де завгодно. Якщо у відділах вашого стола є ряд різнопланових документів, для кожного виду яких іноді не доцільно заводити окрему папку. Розкладіть їх по 3-4 -х конвертах для формату А4. Підпишіть їх відповідно вмісту і у вас відпаде потреба ритися в паперах, розшукуючи потрібний.

 

Хочете, щоб ваші клієнти ненав'язливо були сповіщені про проведення вами акцій, або ще яких-небудь маркетингових заходах? Тоді вам варто замовити в друкарні відповідну роздруківку на білій поверхні конверта і розіслати кореспонденцію в такому «упакуванні».

 

Ваш секретар повинен віднести документи в найближчу установу, а ознайомлення із його змістом сторонніми зовсім не бажане? Помістіть ці папери в конверт, заклейте його і перестаньте про це переживати!

 

Отже, перед вами каталог з конвертами, що підходять для самих різних потреб. Вам залишилося визначитися , яку проблему ви зможете вирішити за допомогою даної канцелярії та замовити її в необхідній кількості.