(044)5000097 (067)3259424
0

Самоклеючий папір для лазерних принтерів

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 3 4 >>
Знайдено товарів: 59

Самоклеючий папір є досить зручним матеріалом для швидкого, красивого виконання оформлювальних робіт. Сюди включається нанесення:

  • адресу на конверти, бандеролі, посилки;
  • штрихкодів, назв на товари;
  • акційних ярличків;
  • підписів на папки, дискети й так далі;
  • інвентаризаційних, серійних, інших номерів.Це не повний перелік, де можна задіяти самоклеєння. Деякі, проводячи маркетингові кампанії, роздруковують оголошення на яскравих аркушах такого паперу та швидко розклеюють їх по місту.

Бізнес не терпить застою!

Що стосується магазинів, особливо досить великих, для них використання паперу, що самоклеїться, є питанням підвищення обертів і прибутку. На самоклеєння за годину можна нанести сотні штрихкодів, цін, назв товару. Отут навіть аналогію ні із чим проводити не потрібно! 


Офісну рутину необхідно увесь час скорочувати, спрощувати, якщо власник бізнесу бажає рухатися вперед. Самоклеючий папір покликаний зменшити витрати часу та сил на підписування конвертів, папок і всього іншого. Використовуючи його можна збільшити кількість продуктивного часу на третину та більше.


Корпоративні презенти також можна створювати, задіявши самоклеєння. Так, у нашому каталозі є кольоровий папір, що самоклеїться, на який можна нанести логотип вашої фірми, цікавий підпис і розмістити все це справа на відповідних блокнотах. Ось вам недорогий та ефективний маркетинговий хід, здатний довго нагадувати справжнім і потенційним клієнтам про ваші послуги.

І не тільки бізнес

Скрізь, де щось ставиться на облік або оформляється документально, папір самоклеючий виявиться до речі: в лікарнях для ідентифікації карток клієнтів, в дошкільних, шкільних закладах при обробці особистих документів підопічних і так далі. Є багато робочих ситуацій, де потрібно робити якісь одноманітні підписи або позначки. Наскільки ж все це простіше й швидше здійснювати, якщо набирати потрібне на комп'ютері, роздруковувати на самоклеєнні, а потім розміщати там, де потрібно! 


Навіть у побуті самоклеючий папір А4, призначений для лазерного прінтера знайде своє застосування. Підписати консервацію, різні кухонні баночки й коробочки, щоб потім легко знаходити потрібне – це так важливо для домашнього комфорту. Всі шари скомпоновані так, що лазерний, струменевий принтери або копіювальний апарат не зможуть відрізнити самоклеєння від звичайного паперу для друку. Тому побоювання із приводу того, що часте використання паперу, що самоклеїться, зіпсує техніку, безпідставні.


Наш інтернет-магазин пропонує всі види самоклеєння, які схвалили контролюючі органи держави Україна. Причому низькі ціни будуть приємно сполучатися з високою якістю.

  • із глянсовою та матовою поверхнею;
    прямокутними та округленими куточками;
  • ідеально білий та різнобарвний;
  • з одним стікером формату А4 або розбитим на безліч етикеток.В такий спосіб купити самоклеючий папір в Києві можна в нашому інтернет-магазині за низькими цінами і ми доставимо вам його найближчим часом.