(095)4877788 (067)3259424 (044)5000097
0

Папір кольоровий для друку

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 3 4 >>
Знайдено товарів: 51

Кольоровий папір А4 для копіювальної техніки являє собою еквівалент білому паперу, і характеризується широкою колірною гамою. Папір кольоровий використовується для друку рекламних листівок, дизайнерських робіт, особливого типу документації, та багато іншого. Призначений для всіх типів поліграфічного обладнання. Це пояснюється високою щільністю, що дозволяє безперешкодно розглядати зображення у випадку двостороннього друку. Його рівномірне забарвлення, яскравість і насиченість зберігаються, тривалий період часу


Галузь застосування кольорового паперу різна. Завдяки невисокій ціні, його використання доречне як вдома, так і в офісі або інших представницьких установах. Також слід сказати, що даний продукт має європейський сертифікат безпеки іграшок, тому Україна дозволяє його використання в дитячих садах і початкових школах. Він абсолютно безпечний і не шкодить здоров'ю дітей. Проте, у таких випадках, необхідно ґрунтовно підійти до його вибору, адже сьогодні можуть існувати й підробки.


Відзначимо головні особливості паперу кольорового для друку:

  • Широка галузь застосування;
  • Величезна колірна гама;
  • Невисока ціна;
  • Якісна однорідність тону;
  • Гарне сполучення з офісною технікою;
  • Наявність декількох кольорів в одній пачці;
  • Багаторівнева обмотка;
  • Прозоре пакування;
  • Можливість використання для попереднього друку.

Такий кольоровий папір А4 повністю відповідає вимогам, які пред'являють до офісних паперів, тобто він має гладкість, високий рівень рівномірного забарвлення, а також необхідною однорідною щільністю. Зазначені моменти дуже важливі, оскільки недотримання при виробництві одного з елементів, друк буде трохи ускладнена. Адже є таке обладнання для друку, які дуже чуйно реагують на різні перешкоди, внаслідок чого й виходять із ладу.


Для того, щоб завжди радіти якісному друку, рекомендуємо використовувати тільки гарний міцний папір, який пропонує наш інтернет-магазин. Застосування такого паперу свідчить про тривалий термін служби вашого пристрою, що дуже важливо, у цей час. Зображення не буде розмитим або з якими-небудь відхиленнями від оригіналу, що істотно при двосторонньому друці. Оптимально використовується при великих обсягах друку в різних умовах, тому що різні кольори допомагають систематизації документів, що в свою чергу сприяє швидкому пошуку документів, що вимагають терміновості. Відрізняється підвищеним рівнем зносостійкості та довгим зберіганням вже надрукованих документів.


Кольоровий папір для принтера покривається спеціальною термоплівкою, що сприяє захисту паперу або сукупності пачок паперу від ушкоджень при транспортуванні, а також перешкоджає проникненню вологи. Тому, при покупці кольорового паперу, необхідно оглянути його пакування, щоб при використанні не виявилися які-небудь дефекти. Купити кольоровий папір А4 у Києві можна в нашому інтернет-магазині, причому доставка обраного продукту здійснюється в будь-яку область України.