(095)4877788 (067)3259424 (044)5000097
0

Ластики

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 >>
Знайдено товарів: 27

Канцелярські приладдя для видалення слідів олівців та інших пишучих інструментів з паперу. Ластик незамінний у школі та практично в будь-якому офісі, без ластику складно обійтися художнику. Ластик допомагає нам позбуватися від помилок. Шкода, що тільки на папері… До того ж всі представлені в інтернет-магазині варіанти зовсім безпечні для дітей, тому що сертифіковані для використання на території держави Україна.


Як появився?

До появи сучасних ластиків з каучуку для видалення графіту з паперу використовували хлібну м'якушку. В 1736 французький мандрівник дослідник Шарль Марі де ля Кондамин привіз із Південної Америки так звану «індійську гуму» - каучук, що згодом стали використовувати для видалення олівцевих ліній. На жаль, як і хліб, такий ластик був недовговічним і швидко згнивав. Але цю проблему вирішив Чарльз Гудієр в 1839 році, відкривши процес вулканізації, за допомогою якого каучук перетворюється в гуму. А прикріпити гумку до кінця олівця вперше додумався американець Хайман Ліпман в 1858 році.


Як працює?

Тертя ластику по папері приводить до утворення статичної електрики, яка сприяє притяганню часток графіту з поверхні паперу до шматочків ластику. При цьому невеликі фрагменти «стирачки» із частками графіту легко віддаляються з поверхні паперу, так і із самого ластику. Таким чином, чистими залишаються і папір, і поверхня гумки.


Які бувають?

 • М'які ластики:

  Найкраще видаляють слід графітних олівців твердості 8В-10Н. При цьому стирають навіть лінії, втиснені в папір. М'які ластики не пошкоджують папір за рахунок мінімального вмісту абразивних речовин. Невелика ціна буде приємним бонусом

 • Універсальні ластики:

  Ластики з меншим вмістом зм'якшуючих наповнювачів і не великою часткою абразивних речовин. Завдяки помірній твердості ці ластики можуть видаляти слід не тільки графітних, але й кольорових олівців, а також слід кулькових ручок

 • Комбіновані ластики:

  Одна сторона таких ластиків м'яка - для видалення сліду графітних олівців. Інша сторона тверда за рахунок вмісту більшої кількості абразивних речовин - для видалення сліду чорнила.

 • Ластики для художніх робіт:

  Ці ластики призначені для видалення сліду «м'яких» олівців і грифелів (В-8В), а також слідів вугілля, сепії, і пастельних крейд. Завдяки пластичності цих ластиків їм можна надати будь-яку форму для зручності. У відмінності від інших видів ластиків, при витиранні цим ластиком його використані частки не відокремлюються.

Придбати ластик в Києві простіше всього через наш інтернет-магазин, тому що його асортимент дозволяє не обмежуватися пристроями для видалення, а ґрунтовно поповнити свої канцелярські запаси якісними товарами за невеликою ціною.