(044)5000097 (067)3259424
0

Ролерні ручки

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 >>
Знайдено товарів: 30

Ролерні ручки по праву вважаються новим витком у розвитку пишучої канцелярії. Вони об’єднують в собі кращі характеристики своїх кулькових і перових «колег». Представлена в даному розділі канцелярія має індивідуальні переваги, про які ми обов'язково Вам повідаємо.

Заглянемо всерединуОсобливість ролерів полягає в нестандартному складі чорнил та способі їхньої подачі: вони густіші, ніж ті, котрими заправляється «перо», але, на відміну від стрижня кулькової ручки, більш текучі та подаються в стрижні під тиском. Звідси витікають різні переваги, якими може похвалитися тільки ручка ролерна:

  • Слід ролера практично не відрізнити від письма «пером», при ідеальному краснописі вони абсолютно не мають потреби в додатковому сервісі, такому як заправлення картриджа та чищення пишучого вузла. Саме тому багато людей вибирають ролерні ручки
  • Виробники, удосконалюючи свою продукцію, випускають такі ролери, чорнила яких згодом не вигоряють і не розтікаються від потрапляння на них крапель води. Але дана характеристика притаманна не кожній ручці ролерній, тому уважно читайте опис канцтовара.
  • Писати ручкою-ролером значно легше, ніж кульковою. Це криється не тільки в особливостях будови робочого вузла, але й у більшій плинності чорнил ролера, через що його кулька ковзає плавніше і рука при тривалому письмі втомлюватися не буде.
  • Ручки-ролера, точніше її чорнила, вистачає на більш тривалий строк роботи, ніж кулькової. Своєрідний склад і спосіб подачі чорнила в канцелярії певних виробників може забезпечити до 2000 м письма та більше.
  • Завдяки тиску всередині стрижня ролера писати ним можна в будь-якому положенні, хоч на стелі. Безумовно, не всім це знадобиться. Але розставляти позначки або розгадувати кросворд, зручно влаштувавшись на дивані, можна або простим олівцем або ролером; інші ручки писати перевернутими не захочуть.

Ролери можна віднести до всепогодної та досить витривалої канцелярії: вони можуть писати і на затертому пальцями рук папері, і навіть в дуже несприятливих умовах, коли на вулиці холодно. Ми погоджуємося, що це не завжди потрібно. Проте в житті часто виникають ситуації, коли треба терміново щось зафіксувати, а «писалка» навідріз відмовляється працювати. З ролером таке навряд чи трапиться.

 

Що потрібно знатиВ нашому магазині пропонуються багаторазові та одноразові ролери. Багаторазові - це такі, у яких є змінний стрижень. В одноразових, чорнила знаходяться безпосередньо в самому корпусі. Важливою відмінністю цієї канцелярії є наявність, або відсутність внутрішнього тиску при подачі чорнила. У стрижнях воно є, а у корпусі одноразової ручки-ролера – ні. В них чорнило подається самопливом. Тому, якщо є необхідність писати «на стелі», то вибирайте собі «писалку» з багаторазового сімейства.


Важливо пам’ятати, якщо Вам хтось пропонує гелевий ролер, то перед Вами або шарлатан, або дилетант. Сучасні виробники випускають багато різноманітної пишучої канцелярії, але гелева ручка ролерна ще не народилася на світ. Будьте обережні!