(044)5000097 (067)3259424
0

Маркери для СD, DVD, BD

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість


Україна – країна, в якій великими темпами розвивається ринок інформаційних технологій. Вже давно минули ті часи, коли в нас було тільки кілька болванок CD або DVD із записаною на них інформацією призначеною для роботи або улюблені фільми, фотографії та багато чого іншого. Кожен такий диск дбайливо зберігався в окремому пластиковому боксі або паперовому конвертику, дбайливо підписаний. З розвитком технологій виробництво таких носіїв інформації стало більш дешевим, і відповідно їхня кількість на ринку пропорційно збільшилась. Занадто багато дисків стало жадати від користувача спеціальних умов зберігання. Адже поверхня диска має особливість легко пошкоджуватися навіть від незначних дотиків. З'явилися спеціальні підставки, що дозволяли заощадити місце на робочому столі методом нагромадження болванок без пластикових упаковок. Але такий спосіб проявив деякі незручності, а саме – не всі диски мають барвисте оформлення від виробника, з описами вмісту. Багато інформації людина записує особисто. І для таких випадків наш інтернет-магазин пропонує придбати спеціальні пристосування - маркери для дисків.


Маленькі помічники пам'яті.

Будь-яка успішна людина завжди вам скаже, що зберігати величезну кількість різноманітної інформації в себе в пам'яті не тільки складно, але й нераціонально. Для таких цілей вже давно придумали різні канцелярські приладдя - щоденники, стікери, і багато чого іншого, а також спеціальні програми для гаджетів.


Якщо мова йде про дискові електронні носії, то важливо знати, що велика їхня частина виглядає цілком однаково, майже нічим не відрізняючись. Ось для того, щоб точно знати про вміст того або іншого диска і рекомендується використовувати маркери для дисків. Адже при необхідності доповнити свою доповідь або дослідження візуальною інформацією, фотографіями, графіками, звітами, краще, ніж компакт диски ще нічого, на жаль, не придумали. І дуже важливо, щоб диск мав саме той зміст, що вам потрібно. Погодьтеся, безглуздо буде виглядати на презентації диск з вашими фото на відпочинку. Щоб не трапилося такого неприємного казусу, позначайте на кожному з них характер вмісту.


Особливості.

CD-маркери наносять стійкі написи на гладку матову поверхню диска. Вони заправлені пігментними чорнилами на спиртових основах, які дозволяють легко писати по пластиковій основі, залишають чіткий слід, що не стирається, мають нейтральний запах. Це дуже важливо в тих випадках, коли болванки часто використовуються, переносяться з місця на місце, зберігаються один на одному. Напівстертий або нечитабельний напис, змусить вас витратити час на ідентифікацію вмісту.


Завдяки невисоким цінам і великому вибору виробників, наш інтернет-магазин може запропонувати вам найбільш оптимальний варіант. Купити маркер для CD дисків у Києві тепер зовсім нескладно. Досить просто зайти на наш сайт і визначитись з кольором, товщиною лінії, розміром та іншими параметрами. Особливо вас порадують наші ціни.