(044)5000097 (067)3259424
0

Папір та паперова продукція

Папір – основний елемент для роботи спеціалізованих офісів і великих компаній.

  • Найчастіше це спеціально підібраний якісний папір для заміток, адже саме за допомогою нього можна «зручно» і швидко залишити яку-небудь важливу замітку, записати номер телефону або ще що-небудь.
  • Часто використовується й офісний папір, в основному призначений для друку документів, а так само для створення спеціальних кольорових нагадувань які допоможуть вчасно «сповістити» співробітників про майбутню важливу справу.
  • У даному розділі покупці зможуть знайти величезний вибір якісних стікерів, з їхньою допомогою можна приклеїти будь-яке нагадування на саме видне місце, а також яскраві закладки, які дозволять вам запам'ятовувати сторінки в книгах або важливих для вас документах.

Всі ці приладдя, та багато всього іншого можна знайти в нашому інтернет магазині.


Чому ми обираємо якість?


Україна вже давно перебуває в списку держав, які пред'являють до запропонованої на їхній території продукції підвищені вимоги до якості. Варто особливо відзначити, що при виборі офісного паперу важливо врахувати момент: тільки якісний папір завжди має рівний білий колір та достатню щільність. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір тільки якісного паперу, що відповідає всім основним регламентам паперової продукції.


Хоча з появою в нашому житті персональних комп'ютерів, абсолютно всі офіси пройшли комп'ютеризацію, практика показала, що абсолютно жоден офіс не може обійтися без паперів. Такі звичні папки з документами ніколи не зникнуть з нашого життя. Скільки б функцій не було в комп'ютері, він однаково не зможе замінити «паперові» документи, адже їх простіше вивчати та сприймати з них інформацію. До того ж справжність всіх документів можна завірити тільки підписом або печаткою.


Де придбати тільки якісну паперову продукцію?

Якщо вашій успішній компанії потрібний тільки якісний папір і паперові вироби, то запрошуємо в наш багатий асортиментом інтернет магазин. В нас «в гостях» ви зможете придбати папір в Києві по самій вигідній, приємній погляду ціні.


Існує досить багато параметрів, за допомогою яких можна визначити, наскільки якісна продукція. Але в нашому інтернет магазині вже все перевірено, і абсолютно все відповідає встановленим параметрам.


Білизна кожного, здавалося б незначного папірця, не нижче 90%, щільність різна на вибір–60, 65, 70, 80 г/м2 і т.д.


Варто так само звернути увагу на те, що папір з підвищеною вологістю може скручуватися. Наш папір має оптимальне значення вологості, рівне 4.5%.


Ще одним немаловажним фактором є термін зберігання паперу. Якщо показники занадто низькі, то вже через кілька років папір може зіпсуватися, а ви втратите цінні документи. Наша паперова продукція відповідає й цим показникам, тому строк її зберігання досить високий.


Український споживач вже давно знає, що ціни в нашому інтернет-магазині завжди дозволяють придбати якісну канцелярію не витрачаючи багато коштів.