(044)5000097 (067)3259424
0

Стікери та закладки

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 3 4 5 6 7 >>
Знайдено товарів: 102

     Стікери- це та категорія канцтоварів грамотне використання можливостей якої дозволяє знизити темп життя сучасної, зайнятої людини. Саме вони візьмуть на себе функцію реєстрації дрібних доручень та майбутніх завдань 

 

Розширювачі пам'яті

    Стікери використовуються ще й для того, щоб не засмічувати свій розум тимчасовою інформацією. Якусь інформацію, номери телефонів, імена – все це може бути актуальним тільки протягом одного дня. Тому записувати це в блокнот не має сенсу, а запам'ятовувати тим більше. Саме для цього й існують клейкі папірці! Пишіть все на них, наклеюйте ці папірці на папку, стіну, монітор, загалом, туди, де частіше бувають ваші очі, щоб не упустити їх з вигляду. А придбати стікери в Києві можна оформивши заявку на нашому сайті. 


     А якщо говорити про стікери-закладки, які зроблені з паперу або пластику, то їм просто немає ціни, коли необхідно швидко зорієнтуватися в товстій брошурі або стосі документів. 


    Картина кардинально міняється, якщо в процесі читання використалися липкі закладки та бажано не одного кольору. Якщо привласнити кожному кольору свою характеристику, то потім буде легко орієнтуватися в документі або книзі, яку розмітили подібним чином. 


    Отже, ми навели кілька прикладів, як можна задіяти звичайні канцтовари, щоб спростити своє напружене життя. Може, у вас є свої ідеї? 

 Технічні дані

     Наш інтернет-магазин представляє блоки стікерів різноманітних форм: від крихітних 5 на 4 см до «містких» 12.5 на 7.5 см. Модельний ряд теж досить великий: від класичних прямокутників і квадратів до «стрілочок», «серденьок», «яблучок» та інших. Ціни блоків липких аркушів в основному складаються з таких величин як: характеристики матеріалу виготовлення, його забарвлення (рівномірність, яскравість), якість клейкої смуги. Причому остання є найбільш істотним моментом. З огляду на те, що територія обслуговування нашого інтернет-магазину вся Україна, ми доставимо вам стікери в будь-який регіон країни. 


     Дуже важливо щоб аркуш добре кріпився, повністю прилягав до поверхні, не стирчав, міг тривалий час утримуватися, якщо його ліплять вертикально, припустимо, на стіну. Навіть після того, як стікери-закладки міняли своє місце розташування, вони не повинні залишати липкого сліду. 


    Існують маленькі хитрощі у використанні стікерів. Від того як ви відокремлюєте аркуш із клейким шаром від блоку, залежить те, як він буде виглядати після приклеювання до поверхні і як довго він там протримається. Якщо ви відокремлюєте липкий папірець у напрямку від себе, то отримуєте аркуш із сильно вигнутим краєм в зоні клейкого шару. Він не здатний рівно прилягати до поверхні. 


    Якщо ж ви відокремлюєте стікер як би вбік, вправо або вліво, вздовж зони проклейки, то одержуєте аркуш без сильно виражених вигинів. Він щільно буде прилягати до поверхні після приклеювання й протримається на ній довше. 


    Будь-який житель України, придбавший в нас стікери, обов'язково оцінить їхню якість та ціну.