(044)5000097 (067)3259424
0

Папір А4 офісний для друку

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 >>
Знайдено товарів: 20

Практично весь сучасний документообіг виконується на стандартних аркушах формату А4. Це найбільш практичний, звичний, зручний як у плані використання, так і зберігання офісний папір. При цьому сучасний папір А4 для принтера має безліч переваг. Адже в процесі його виробництва використовуються сучасні технології, що дозволяють додати аркушам потрібний ступінь білизни, щільності, міцності, еластичності та практичності. Такі характеристики важливі ще й тим, що папір А4 використовується не просто для письма, а й для друку за допомогою звичайних струменевих, а також лазерних принтерів. Особливість лазерних принтерів полягає у швидкому пропалюванні поверхні аркуша, після того, як на нього наноситься шар фарби. В цьому випадку важливо, щоб на поверхні аркуша не утворювався шар паперового пилу, за рахунок часткового відшарування обробленою високою температурою поверхні. Адже від стійкості паперу в цьому випадку буде залежати й стійкість нанесеного на його поверхню малюнка, графічної або текстової інформації. Особливо необхідна така стійкість якщо буде потреба друку фотографій, точних креслень, нанесення на поверхню аркуша інформації, що надалі буде зберігатися довгі роки. При цьому такий офісний папір вільно витримує двусторонній друк, без втрати своїх первісних властивостей.

Офісний папір А4 в Інтернеті

Наш інтернет-магазин представляє кілька провідних компаній, що здійснюють постачання паперової продукції не тільки з України, але й з багатьох країн світу. Пропонований нами офісний папір для друку може мати різну щільність від 75 до 80 г/м2. При цьому всі компанії, що представляють папір А4 на сайті, сертифіковані, їхня продукція безпечна як для користувачів, так і для навколишнього середовища. Важливим моментом роботи з папером є його білизна. Підбирати її потрібно залежно від ступеня освітлення приміщення, але у всіх випадках не слід претендувати на максимальну яскравість. Адже в процесі потрапляння на аркуші природного або штучного світла він має властивість відбиватися та негативно впливати на очі людини. Тому в нас ви зможете знайти папір для друку з оптимальними характеристиками білизни в межах 93 – 99%. Це дозволяє оптимально підібрати найбільш ефективний вид паперу А4 призначеного для принтера вашого офісу, підприємства, виробничого приміщення. Також не слід забувати й про окремі випадки, коли папір А4 повинен мати особливі властивості. Мова йде про різні фінансові, кадрові документи, а також нормативної або ж технічної документації, що повинна зберігатися довгі роки у відмінному стані. Використовуваний в цих випадках папір не повинен склеюватися, кришитися, вигорати при першому потраплянні на його поверхню сонячних променів. І навіть невелика вологість, яка присутня в окремих архівних установах, також повинна бути врахована в процесі вибору паперу з оптимальними характеристиками.

Пачка паперу А4 високої якості

Ви зможете купити папір А4 в Києві на нашому сайті. Реалізується папір стандартними пакуваннями по 500 аркушів. Є можливість доставки в будь-який регіон, адже територія обслуговування – вся Україна. Постійних клієнтів очікують приємні сюрпризи у вигляді знижок, бонусів, акцій. Тому вас обов'язково потішать наші ціни. Якщо вам потрібна навіть одна пачка паперу А4, ціна все одно буде дуже привабливою.