+38-044-5000097 +38-067-3259424
0

Ластик Milan Miga de pan Gigante (4025)

Ціна:

72,90 грн. 
Наявність: Є в наявності
Виробник: Milan
Артикул: 4025
Рейтинг:
 • Ластик виготовлений з синтетичного каучуку
 • Ластик прямокутний застосовується для чищення великих ділянок поверхні
 • Розміри - 68,5 х 51 х 28,5 мм

Чудового повинне бути багато - згодні? Це ж стосується й до якісної канцелярії. Від того, наскільки вона зручна, функціональна й довговічна, залежить не тільки ефективність використання робочого часу, але й деяка економія.

 

Не секрет, що у великих компаніях, які можуть прямо й не займатися обробкою документів, стаття витрат на канцтовари виглядає так, як річний бюджет невеликих фірм. Гігантам споживання канцелярії грамотно було б орієнтуватися на покупку тих товарів, які б служили максимально довго. Тому до вибору таких предметів як ручка, олівець або ластик слід підходити більш ретельно.

 

А що можна сказати про залежності продуктивності праці від зручності підручних приладь? Найчастіше ми навіть не даємо собі звіту в тім, що тримаємо в руці ручку або олівець або в тім, що механічно беремо ластик і витираємо непотрібні позначки. Але якщо канцелярські предмети незручні, ми постійно звертаємо на це увагу, що може не тільки дратувати, але й забирати час.

 

Може здатися, що не так вже і багато часу піде на пошук чистого кута гумки, щоб видалити слід олівця, але із представленим тут ластиком від Milan на такі рухи можна взагалі не витрачати час. Просто взяв і стер непотрібне, а не возишся, уважно вивчаючи гумку в пошуках придатної сторони для роботи.

 

Гігантська вигода від Milan Miga de pan Gigante

Багато хто погодиться з вираженням, що наше життя складається із дріб'язків. Більш-менш великі події відбуваються не так вже і часто, проте кожен день наповнений дрібними деталями, що створюють наш настрій. Добре обладнане робоче місце із зручною канцелярією – застава продуктивної діяльності. В список таких «зручностей» входить й ластик, що повинен бути:

  1. Функціональним;

 

  1. Зручним у використанні;

 

 1. Довговічним.

Функціональність представленої гумки для стирання сліду грифеля забезпечує застосовуваний матеріал для її виготовлення - це синтетичний каучук. На відміну від натурального каучуку, цей матеріал не буде кришитися при стиранні, а згортається, залишаючи довгі широкі часточки, створюючи менше сміття. При цьому якість видалення графітного сліду не поступається тому, що демонструють гумки з натурального каучуку.

 

Розмір ластику Milan Miga de pan Gigante по істині гігантський. І саме ця характеристика створює особливу зручність у користуванні даним предметом. Його не потрібно довго шукати, він не загубиться серед чинок або олівців. А знайшовши, не доведеться робити зайві рухи, щоб зручно розташувати його в руці. Великий розмір «стирачки» особливо сподобається дівчатам, які люблять носити довгі нігті: через цю красу їм складно маніпулювати дрібними предметами.

 

Довговічним, цьому гігантові, дозволяє бути все той же матеріал виготовлення. Натуральний каучук псується швидше, ніж синтетичний. Тому, один раз виділивши кошти на придбання такого великого ластику, ви можете зняти питання про покупку «стирачок» не на місяці, а навіть на роки.

 

Не принциповою для роботи, але приємною якістю представленої гумки Milan Miga de pan Gigante є її нейтральні кольори. Це дозволить даній канцелярії спокійно вписатися в робочу настільну обстановку, не привертаючи недоречної уваги, що іноді дуже важливо для деяких кабінетів й офісів.

  *

  *

  Коментар

  *