(044)5000097 (067)3259424
0

Подарункові ручки

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість


  Проблема вибору подарунка особливо актуальна тоді, коли ми не зовсім добре знаємо того, кому збираємося вручати презент. Якщо це наш новий приятель, то справа спрощується тим, що ми можемо просто запитати знаючих його людей про смаки та переваги цієї людини. Але коли потрібно вибрати щось для ділового партнера або клієнта, то отут-то й запитати ні в кого. Подібні запитання можуть викликати підозру, адже діловий світ відрізняється від повсякденної буденності. У подібній ситуації на допомогу прийде класичний варіант - канцелярія. 


  В даному розділі нашого каталогу Ви зможете вибрати комплект подарункових ручок або ж гарну пишучу приналежність, які б повною мірою відповідали врочистості ситуації. Потрібно сказати, що ручка подарункова – це оптимальний варіант в більшості ситуацій, якщо, звичайно, мова не йде про весільний подарунок. Кожний предмет із представлених тут має солідний і гарний футляр. Є такі, які запаковані в оксамитові коробочки, інші мають футляри, покриті спеціальним ПВХ, що теж має солідний вигляд. Наприклад, зверніть увагу на пакування, в яке оформляється ручка пір'єва Regal R80100.L.F. 

Що придбати: комплект або одну ручку?


  Тут немає однозначної відповіді. Все залежить від стилю роботи одержувача подарунка. Якщо це солідна ділова людина, якій постійно доводиться підписувати важливі папери, то швидше за все, комплект подарункових ручок йому підійде. «Пером» він буде оформляти ділові папери, а кульковою ручкою або ролером здійснювати повсякденні записи. Коли ж ритм роботи людини не відрізняється особливо важливими «сплесками», то можна зупинитися на одиничному екземплярі подарункової ручки. 


   Однак є категорія людей, яким ну дуже подобається ручка пір'єва і вони готові користуватися нею майже щодня. Для них ми приготували «перо», що продається в окремому оформленні. До того ж таким претендентам на подарунок підійде комплект подарункових ручок, в якому розміщені ролерна та пір'єва «писалки». Адже ролер пише теж дуже красиво і десь навіть нагадує роботу «пера», так що тут Ви можете не просто вгадати з подарунком, але й запропонувати людині гарну та вигідну альтернативу частому заправленню картриджа пір'євої ручки. 


   Якщо ж Ви точно не знаєте особливостей роботи одержувача подарунка, зупиніться на класиці жанру - кульковій ручці. В силу того, що виробник представлених пишучих приналежностей - Regal - має величезний досвід у випуску гарної та якісної канцелярії, вибір кулькового пишучого предмета теж виявиться дуже вдалим. Крім розкішного оформлення ці ручки дуже зручні в роботі, при цьому вони придатні й для того, щоб оформляти важливі документи, і щоб справлятися з повсякденною писаниною. 

Ідеальний презент - ідеальне враження!


  У всіх ситуаціях врученням подарунка ми хочемо досягти однієї з важливих цілей – зробити потрібне враження. І ручка подарункова або цілий комплект є безпрограшним варіантом. Яким чином? 

  • По-перше, ці предмети належать до розряду статусних. Іншими словами, вручаючи такий презент, Ви говорите, що у Ваших очах його одержувач має високий статус. Тобто так Ви робите йому ненав'язливий, але красномовний комплімент. Кому ж таке не сподобається?
  • По-друге, дорога канцелярія, як і золоті прикраси, не мають потреби в презентації. Вони заявляють про Вас як про людину, що знає користь у гарних речах і здатна собі дозволити презентувати такі предмети кому схоче. А таке ім'я дорого коштує.

  І якщо говорити про вартість представленого на цій сторінці товару, то вона є не високою. Це тому що фахівці з Regal вміють створювати шикарні та якісні предмети, пропонуючи їх по цілком прийнятній ціні. Хоча репутація людини, що має гарний смак і вміє приємно порадувати винуватця урочистості, погодьтеся, важливіше.