(095)4877788 (067)3259424 (044)5000097
0

Портфелі та папки - картотеки

Тільки в наявності
Тільки із акціями
Кількість

1 2 >>
Знайдено товарів: 17

Для забезпечення комфортної роботи в офісі виробники канцелярських товарів випускають лінійку різноманітних папок для використання як картотеки. Такий функціонал з'являється в результаті доповнення звичайного реєстратора розподілювачами для зондування документації. Різнобарвні сектори допоможуть легше ідентифікувати ті або інші типи паперів, або виконати групування по датах. Наш інтернет-магазин надає вам вибрати найбільш зручні не тільки виходячи з функцій, але й по кольорах, виробникові, матеріалу, ціні, причому можливо доставку по всій території країни Україна.


Для транспортування важливих документів (договорів, цінних паперів, особистих справ, бланків суворої звітностіі т.п.) створені спеціальні портфелі, які зовні повністю відповідають діловому стилю власника. Даний виріб може виконувати функцію картотеки, що доповнює безліч інших переваг.


Обидва види офісних приладь можна розділити на типи по ряду параметрів. Насамперед, вироби відрізняються місткістю. Ви можете зберігати від 40 до 200 сторінок у кожному окремому розділі, число яких також варіюються. При цьому портфель-картотека використовується частіше для перевезення матеріалів, а папки-картотеки зберігають їх і захищають від зовнішнього впливу в процесі щоденного використання. Даний факт говорить про те, що мобільні органайзери повинні відповідати більше високим вимогам.


Моделі представлених видів реєстраторів відрізняються щільністю обкладинки. Даний параметр змінюється в діапазоні від 600 до 1000 мкм. Пластикові портфелі відповідно мають більшу товщину пластин, з яких виготовлені відділення й зовнішня сторона.


Матеріал для канцтоварів, що використовують виробники, позначається маркуванням PP і називається поліпропілен. Такий вид плівки володіє рядом якостей, які дозволяють продовжити строк експлуатації виробу, навіть якщо він щодня підпадає під вплив навколишнього середовища.


Папка або портфель витримає будь-який фізичний вплив, вони досить гнучкі, щоб встояти перед розривами, а також повернутися у вихідне положення, після скручування або спроби зігнути. Вміст буде надійно захищено від конденсату, мастил та агресивних речовин, що також забезпечено за рахунок згаданого типу пластику й особливою технологією виробництва.


Деякі різновиди портфелів-картотек мають вставки із щільних тканин, які додають виробу естетичності і є ознакою високої якості.


Виробники використовують різні системи кріплення й фіксації збережених файлів та обкладинки. Мобільні реєстратори можуть бути виконані з використанням блискавки, застібки на кнопках, тугої гумки або пластикового замка. Кожен портфель доповнений таким атрибутом як ручка, що може бути висувною, різного розміру, зі спеціальними зубчиками для зручної експлуатації, або сполучаючи в собі кілька параметрів відразу.


Папки-картотеки з роздільниками можуть бути виконані практично в будь-якому кольорі, з матовою або глянсовою текстурою. Деякі органайзери виконані в особливо презентабельному стилі й призначені для надання паперів на підписи. Інші містять спеціальні відсіки для зберігання, дисків, блокнотів та ручок.